Draugi, nav labi! Ir vēl labāk ! 😉

Pavasaris klāt, daba mostas, Latvijas lauki sāk zaļot un ir pienācis laiks mesties jaunos piedzīvojumos, pavadot divas dienas izzinot Latviju kopā ar saviem tuvajiem! Nokomplektē savu VIENAS MĀJSAIMNIECĪBAS ekipāžu (1 auto = 2 - 4 cilvēki) un 

Reģistrējies šeit

Simboliski šajos Darba svētkos dosimies ciemos pie foršākajiem Latvijas mājražotājiem, lai uzzinātu ko jaunu un atklātu to, kas tepat blakus vien rosās! Esam par atļautiem un drošiem pasākumiem, tāpēc, sadarbojoties ar www.lokals.lv, esam sagatavojuši Maija Ekspedīciju 01.05.2021. plkst. 9:00 - 02.05.2021. plkst. 19:00Ekspedīcijas laikā ar PanCāriņiem dosimies ceļojumā MADONAS virzienā, testēsim auto spējas un izturību, dosimies daudzās pavasarīgās ekskursijās svaigā gaisā, brīvdabas teritorijās, un no foršākajiem vietējiem ražotājiem un mājražotājiem uzzināsim, kā, piemēram, legāli tiek ražots alkohols, kā tepat Latvijā tiek audzēts čili, apciemosim dzīvnieku audzētavas, pablēsim kopā ar kazām un paskriesimies ar briežiem! Ekskluzīvi, jo visu izrādīs un izstāstīs paši saimnieki /saimnieces. Kopīgi apceļosim Latviju un vietējos novadus, ciemosimies pie dažādu jomu ražotājiem, arī tur, kur svešas acis no malas iekšā (kaut arī brīvdabas teritorijā) parasti netiek ielaistas. Lai saglabātu pārsteiguma momentu, pagaidām atklāsim tikai mazu daļu no aktivitāšu saraksta, ko esam Jums sagatavojuši - gan lielākiem, gan arī mazākiem Ekspedīcijas dalībniekiem. Nakti pavadīsim viesnīcā “HOTEL MADONA”, kur katrai vienas mājsaimniecības ekipāžai 2 - 4 cilvēku sastāvā būs sagatavots savs privāts numuriņš ar visām ērtībām + BROKASTIS (neatkarīgi no tā, vai esat  2, vai 4 cilvēki).  Mēs par visu būsim parūpējušies - par to, lai jums būtu interesanti un jautri, lai noķerat azarta sajūtu, pildot dažādus uzdevumus, lai pusdienu vietas durvis būtu atvērtas īpaši Jūsu komandai, lai naktī būtu, kur ērti izgulēties, rūpēsimies par tehnisko atbalstu brauciena laikā un par pilnīgi visu citu, lai Jūs varētu izbaudīt šo ekspedīciju, nedomājot ne par ko citu! Turklāt, ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus. Būsim visi blakus, savos auto, taču fiziski nekur nepulcēsimies. Būs rācijas, būs zoom instruktāžas un būs ļoti forši !! Pancariņi ir gatavi šai ekspedīcijai, vai esi gatavs arī Tu? Ja esi, spied uz augstāk redzamās saites, rezervē savu ekipāžu un tiekamies drīz! 

P.S. Vietu skaits ierobežots, tāpēc ziemas miegu pārāk ilgi čučēt neiesakām! Mostamies kopā ar pavasari un dodamies Ekspedīcijā ! 

Lokāls Ekspedīcijas x Pancars.eu
0

Pirkumu grozs