Briežu dārzs "Mežsētas"


Briežu dārzs "Mežsētas" 

Atrodas Gulbenes novadā. Briežu dārzs ir aptuveni 200 ha., liela platībā, kuru apdzīvo brieži, pundurkaziņas, aitas, ponijs un vēl daži forši dzīvnieciņi. Ar tiem varēsiet iepazīties aizbraucot ciemos. 

Briežu dārzā saimnieko fantastiski un entuziasma pilni saimnieki. Var redzēt, ka šis ir sirdsdarbiņš un tāpēc par saviem zvēriņiem pastāstīs ļoti aizraujoši un sirsnīgi.

Daži briedīši ir tikuši pie vārdiem. Šie foršuļi Mailo, Čeplins, Naurītis, Harijs, Džeina un vēl citi (to vārdus uzzināsi, kad aizbrauksi ciemos) būs tie, kas sagaidīs Jūs un aktīvi komunicēs,

Saimniecībā ir vēl aitiņas, pundurkaziņas, auniņi, ponijs tiem arī ir vārdiņi iedoti. Tas šķiet tik mīļi un personiski.

Starp aitiņām ir maza žipere Džozefīne. Viņa ir tik komunikabla un zinātkāra, ka viņas atrašanās blakus vienkārši priecē. 

Pundurkazlēns Džimijs ir fantastiski smieklīgs. To ir vērts piedzīvot pašiem, jautrība un smiekli garantēti.

Ļoti iesakām izbaudīt Safari braucienu. Šis ir kaut kas - visi būs sajūsmā un vienaldzīgo nebūs. Šis gan ir atsevišķs maksas pakalpojums un obligāti piesakāms laicīgi. 

Briežu dārzs piedāvā vēl arī citus pakalpojumus, par tiem gan jāinteresējas atsevišķi, jo tie visi ir par atsevišķu samaksu.

Katram iesakām aizbraukt uz šo briežu dārzu. Emocijas, prieku iegūsiet vien no tā miera, zvēriem ko satiksiet un burvīgajiem saimniekiem.

MEŽSĒTAS FACEBOOK

Visi apmeklējumi jāpiesaka laicīgi !

Ieejas maksas:
Pieaugušajiem 5 eiro.
Bērniem līdz 12 g.v. 3 eiro.
Bērniem līdz 3 g.v. bez maksas.

Adrese un kontakti:
Stradu pagasts, Gulbenes novads
[email protected]
+371 29104212
+371 26154601

0

Pirkumu grozs